o cafenea pentru familie si prieteni
stories from the heart
Se afișează postările cu eticheta
hand-made
.
Afișați toate postările
Se afișează postările cu eticheta
hand-made
.
Afișați toate postările
vineri, 27 noiembrie 2009
made by me
as vrea sa va prezint ceva facut de mine....un colier din margelute foarte finut, primavaratic si dragut... poate nu are acelasi aspect ca cele din comert dar sunt foarte mandra de el...asa ca sa fiti buni!
Postări mai vechi
Pagina de pornire
Abonați-vă la:
Postări (Atom)